Personal photos 11

Ariana Grande with fans in NYC, instagram

16. listopadu 2014 v 21:16 | Nela
Ja proste Arianu zbožnuju proto odedneška na blogu najdete hodne článku o me milovane Ari♥samozřejme, budu přidavat stejne jen o Ari trochu vice, co si o tom myslite?:)

Tuhle fotku přidal Frankie na instagram a napsal k ni - @frankiejgrande: happy af
Pokuď čtete muj blog, určo víte že fotky Ariany s fans proste miluju, tak tady opet jsou. Ari s fans v NYC.

Ariana Grande performing at the Voice of Holland

15. listopadu 2014 v 19:44 | Nela
Ahoj, ahoj. Dnešní článek bude trochu delší proto doufám že si to přečtete, i když tady budou věci tykajíci se blogu ale samozřejme nemůžu zapomenout na fotky Ariany!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Posledni dobou mam i vcelku dost času ale místo toho abych PŘIDAVALA na blog, pro blog dělám neco jineho - GRAFIKU. Hah, ja a grafika? to nejde moc dohromady, i když..snažim se blog vylepšovat jak člankama tak i grafikou. Vzhledem k tomu že tento layout co je nastven teď (#2 ft.Mila Kunis)už mi leze na nervy, prvni tyden se mi silene libil ale teď? už by to chtelo zmenu a proto jsem u me oblíbene grafičky Anetky (AnneR).objednala layout, zimni..ale bude hotov až tak začátkem prosince, taky ho tak nejak chci i nastavit! Ale než desing (#3 ft.nechte se překvapit :D) bude tak jak už jsem psala, chci to mou ,,,boži,,, grafikou vylepšit! :D Toť asi vše a už konečne na článek na ktery určo čekáte! :D
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ariana vystupovala na Voice v Holandsku.
Ariana on MTVs

11. listopadu 2014 v 14:19 | Nela
Jak mužete vědet, bylo MTVs a zučasnila se taky moje oblíbena Ariana Grande..nešla tam jen tak a hned si domu odnesla cenu za Best Female a Best Song. Potom vystoupila s "Problem" a "Break Free". Jeji šaty byli naprosto skvele, a ješte jedna vec - když se Ariana fotila s fans, fanoušci na druhe strane ji začali zpívat Break Free<3
-----------------------------------------------------------------------------------------
Chci se omluvit všem affs že neobiham ale ja jsem rada když přidam aspoň članek, natož jeste obíhat affs..fakt se omlouvam, ale znáte to.


Ariana Grande ~ with fans in NYC tonight

27. října 2014 v 15:30 | Nela

Miluju fotky Ariany s fanoušky, prave proto na blogu nesmi chybet :) Ona ma snad ty nejlepši fotky s fans, nevim ale furt se opakuju, ty fotky jsou uplne mega nadherne. Fotky jsou focene v NYC :) 
 

Reklama