Others 12

Ashley attending the MTV Fandom Awards, 9th July

13. července 2015 v 10:11 | Nela
pokuď máš zájem být mé affs, tak se zapiš zde.

Po půl roce, vás zase vítám zpátky na tomthle blogu. Chtěla jsem se rozepsat, ale přijde mi to zbytečnost. Hodně věci se za ten půl rok stalo, a já v klidu pokračuju v životě, takže i na blogu, hh. Já doufám že jste rádi, tak jako já. Myslim, že je v celku důležité říct, že jsem promazala celebrity o kterých jsem na blogu přidávala, přesněji z 13 jich je jen 6 (Ariana Grande, Selena Gomez, Mila Kunis, Anne Hathaway, Ashley Tisdale a seriál Pretty Little Liars). Po přidáni tohohle článku, oběhnu blogy a zeptám se na affs, udělám článek pro zapsani affs a hlavně, musim objednat desing, tak držte palce a ted už na článek. Ashley Benson se zučastnila MTV Fandom Awards, přesněji 9.července v San Diegu, Kalifornie. Na pódiu společne stála taky s Tylerem Blackburn/Caleb. Samozřejme přidávam fotky například s Vanessou Hudgens a Bellou Thorne.

Ashley Benson in Beverly Hills, Kalifornia | 8.1.2015

9. ledna 2015 v 19:43 | Nela
Uff, první článek v tomto roce a tím vám ještě jednou přeji krásny nový rok! :-)) Po dlouhé době přidávama nějaký ten článek, ale neslibuju vám že budou články každý den protože, nechci aby se mi blog zhnusil jak na mém minulém blogu, no a prvni se vás zeptám na pár věci, napišu něco co se v novém roce bude dít a pak na článek:-)) jako první, chystám nový desing ale nevim s kým, buď s Anne Hathaway nebo Pretty Little Liars, ocenila bych kdyby jste mi napsali s kým by jste uvítali vy! Dále, jelikož tu jsou samé ženské celebrity tak mě napadlo přidat tu nějakého chlápka a napadli mě Zac Efron, Adam Sandler nebo Justin Timberlake a vlastně blog píšu HLAVNĚ pro vás tak by jste mi mohli napsat koho chcete, může napsat jednoho, dva ale taky nikoho, je to na vás:-) To je asi všechno a teďkom už na článek.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paparazzi vyfotili krásnou Ashley Benson jak šla k autu nejspíš z obchodu v Beverly Hills, v Kalifornii. Ashley byla viděná včera 8.1.2015.

 
 

Reklama