News,others

• důležité info.

29. července 2015 v 10:05 | nela >> diary-celebrityall
Já jsem hrozná, já vim ale na blogu teďkom nebudu moc aktivní jelikož jsem adminka na svém nejoblibenějším blogu (teď je to divný řict když jsem jeho součásti :D ale stále nejoblibenější) a nechci Ellie zklamat. Když už jsem řekla jméno adminky, tak asi víte o který blog se jedná, ale i přesto, jedná se o tento.


Tohle je ještě divnějši, ale já tam ten blog mám radši než svůj. Vůbec nevim proč, možná jsem na svým nespokojená nebo co já vim :D je to vážne vtipné ale je to tak. Omluvte mě affs prosim z obíhaní affs a taky si mě tam prosim nechte, kdyby něco já se vám ohledně affs ozvu.

Až se na tom blogu vzpamatuju a nebudu mit takový strach, že tam Ellie něco pokazím :D tak zase se začnu soustředit i na svůj blog, možná už zitra tu bude nějaký článek, ale to vám neslibuju. Do pátku ale budu! Mám vás ráda, najdete mě když tak na tamtom blogu, zatim..Nela :)

HIATUS 19.7.-22.7.2015

18. července 2015 v 19:31 | Nela
Posledně, co jsem na blog dala hiatus, jsem se už nevrátila, ale teďkom to je jiné. Hiatus dávam z důvodu, protože v ponděli odjiždim na 3 dny na Slovensko. Chtěla jsem vám představit články, a i když na blogu mám v celku dost celebrit, tak moc novinek teda neni. No vlastně je, ale ne nějak důležité. Beru si tam sebou tablet, ale na něm budu možná tak na půl hoďky večer, to bych stejnak nestihla ani přidat. Prostě nebudu to obkecávat, vice napišu na autorský blog zde. Jenom, hiatus už je od zitřka protože na počítači asi vůbec nebudu. Znáte to, nakupováni na posledni chvíli, chystáni a takhle. Ještě musim napsat článek na druhý blog, aby lidé byli informováni i tam :D pokuď vás budou třeba zajimat fotky tak tady a pokuď máte otázky tak se ptejte tady. Doufám, že to je vše a někdy za tři dny, Nela.

Christmas HIATUS | 12.12. - 26.12.

10. prosince 2014 v 19:20 | Nela
Po týdnu se ozývam a to už s vánočním hiatusem! Důvod proč jsem na blog nepřidávala? ne že bych neměla čas, ale na počítačí už netrávím čas tak jak třeba v listopadu kde jste měli snad skoro každý den články, teďkom prostě už na mě leze vánoční atmoška kde bych jen furt ležela a pila čaj, nebo sportovala ,to teď momentálne neni možne protože mám ruku v sadře, to je další důvod proč mě teďkom to napíšu v celku hnusně ale NEBAVÍ psát články. V celku jsem se obávala, že když na blogu bude nastaven třetí layout (což je teď) tak skončím, nevím proč ale už to na mě zase lezlo :-d možna je to tím, že třetí layout co byl nastven na mém minulém blogu o Selene, no tak byl po tom blog zrušen ,před pár dny ale tento blog doufám tohle nezažije :-d a teďkom už zkrácene - hiatus, je vánoční nedělám to z toho že mě nebavi tedy přidávat články ale že jsou Vánoce, prosinec a já chci mít od počítače klid, a vím že kdybych tento hiatus neudělala, pak bych tu zas seděla hodiny a hodiny, to je špatně. Hiatus bude trvat od 12.12 což jedu do 14.12. pryč a pak až do 26.12., to je druhý svátek vánoční. Budeme asi chodit na návštevy, ony k nám tak články možna najdete až od nového roka,ale krásne Vánoce a šťastný nový rok vám popřát nezapomenu! Možna se budu tak nudit, že něco přidám a teď jsem si vzpoměla na to že jsem 3.12. zapoměla na Amandiny (Seyfried) narozeniny -.- za 4dny slaví Vanessa a za 8dní Ashley a já!!!!:-d dobré, prostě na blogu je HIATUS, poprosím všechny affs o okomentováni tohohle článku!<3 mám vás ráda,a pačko:-)

VYHLÁŠENÍ KONTROLY AFFILIATES!

4. prosince 2014 v 14:39 | Nela
Je to tady!!! VYHLÁŠENÍ KONTROLY AFFILIATES!!! Jelikož to píšu na rychlo, tak prostě kontrola měla být do 3.12. a dneska je už 4.12. takže jste měli času dost se zapsat ;-) Některé blogy které nejsou dlouho aktulizované si nechám, ostatní mažu kteří se nezapsali až na pár vyjímek. Takže v celém článku se dozvíte více!! :-)

KONTROLA AFFS + NÁBĚR NOVÝCH AFFS

25. listopadu 2014 v 20:07 | Nela
I když mám vcelku málo affs i přesto musím udělat kontrolu protože mi příjde že hodně lidi obíha z nutnosti, a sami nenapíšou že affs byt nechcou proto dělám tak brzy kontrolu. A samozřejme, i zápis nových affs!♥ Chtěla jsem to udělat od 1.12. až ale prostě chci mít Vánoční pauzu, teda ne že chci ale asi bude od 12.12. protože jedu pryč, tak ať je to už vyřešene! :d Psala jsem to minule už asi ve 2x článcích, ten jeden jsem posílala i všem mým affs takže věděli že kontrola bude, teďkom to nikomu posílat nebude tak i uvidím kdo na blog chodí a kdo ne.

Visitors 00.1

3. listopadu 2014 v 16:14 | Nela

-------------------------------------------------------------------------------------
Pondeli: 97
Utery: 53
Streda: 1040
Ctvrtek: 183
Patek: 90
Sobota: 114
Nedele: 113
Celkem: 1690
-------------------------------------------------------------------------------------
Obvykle tenhle článek nedělám, ale teďkom proste musim. Co to je, ta středa? ježiši, já vás milujuděkuju strasne moc. Překvapilo me že zrovna středa, proč ne třeba sobota to obvykle je velká návštevka, ale ve středu 1000 ? wowow, dekuju silene moc
 
 

Reklama