Facts 12

PLL - spoiler #1

14. července 2015 v 13:43 | Nela
pozor, spoilery!
editorials by: Andie


Přinášim vám potvrzené ale i nepotvrzené spoilery ze seriálu Pretty Little Liars. Většinu jsem brala ze zahraničních stránek, nebo z facebookových českých. Doufám, že PLL fans budete spokojeni a pokuď vás nějaký spoiler zaujme a chcete si o tom popovídat jako já,hh tak pište do komentářu. Spoilery jsou označené tučne, to dalši jsou jenom moje "názory".

#SPOILERY1

Lesley není kamarádka Mony, Mona ji nenávidí. ~ tohle mi přijde jako blbost. Když spolu Mona a Lesley před Moninou "smrti" volali, přišly mi jako kamarádky. Potom co se Mona v 6x05 objevila, Lesley byla vážne hnusná, ale tak uvidíme.
Měl by být lesbický sex. ~ tohle je dost zajímavé a nato se těším, zatim jsme viděli páry jako je třeba Ezria, jsem zvědavá (pokuď je to potvrzené) s kým v posteli Emily skonči.
Byron a Ella budou zpátky spolu. ~ to doufám že budou.
Paige by se měla vrátit a Emily si bude muset vybrat mezi ní a Sárou. ~ doufám, že si Emily vybere Paige, protože Sara neni zrovna moje favoritka.
Hanna by si měla vzít Caleba v 6B. ~ páni, tak to doufám že je pravda.
Někdo z rodiču lhářek vždy věděl, že Charles holkám ubližuje. ~ nevim proč zrovna Byron, ale přijde mi že by to mohl vědět on.
Maya se vráti zajimavým způsobem. ~ v PLL nic nového, že se mrtvi vraci, jsem zvědavá.
6x10 má trvat dvě hodiny. ~ tak to je prý pravda, jak by mohli všechno vysvětlit v 40-minutách.
V rodině DiLaurentisů budou smíšené pocity, když začne Charles prohlašovat, že se vrátí na jeho narozeniny. ~ cože?! tohle nechápu, vždyť Charles je mrtvý ne?


Budu hrozně ráda, když mi napíšete co si o tom myslíte, ráda si o PLL s někým pišu nebo povídam.
 
 

Reklama