Diary

© diary-my life #1

22. listopadu 2014 v 14:07 | Nela
© inspirovano chloé

Než tento článek přeskočíte, protože se vám nebude chtít číst tak to mým affs nedoporučuju protože je tenhle článek uplne první v rubrice ,,diary,, a zaroven si myslím že i důležitý.

Uvažovala jsem, že tuhle rubriku zruším a založím si osobni blog ale ne proste vím že kdybych si založila osobni blog tak tady bych přestala chodit, bylo to tak vždycky, proto jsem se rozhodla tuhle rubriku nerušit ale, bude tady vždycky pár informaci třeba pro affs, dneska to tak bude.

Takže, kde začít? Moje affs, i když vás je malo přesto budu dělat nějak začátkem prosince kontrolu affs o které budete ale vědet, sami nenapíšete že nechcete byt affs, proto ji udělat musím. Kdo bude chtít zapiše se znovu, kdo nebude chtít, bohužel nezapíše se. O Vánocích nechci sedět na počítačí proto si dám pauzu od blogu, stejnak tohle bude mit hodně lidi, určite a ja nebudu vyjímka protože nebude ani co komentovat, Vánoce jsou prostě klid, takže klid i od internetu :) Někoho tady tohle určite zajíma, tak pokuď se dostane až tady tak mi do komentářu napište, jestli se těšíte nebo ne - Minule jsem psala že bude zimní layout, ale nenapsala jsem s kým, tak to píšu teďkom, bude to desing s Arianou Grande, s moji oblíbenou Ari♥
 
 

Reklama