Biography 11

Ariana Grande Biography

29. listopadu 2014 v 21:10 | Nela

Povolání: herečka, zpěvačka, modelka
Věk: 21
Narození: 26.6.1993
Znamení: rak
Výška: 155cm

Ariana Grande je americká zpěvačka, herečka a modelka. V současné době hraje roli Cat Valentine v americkém seriálu Sam and Cat.

Ariana se narodila a vyrůstala v Boca Raton, Florida. Je italského původu. Její starší bratr je producent a herec Frankie J. Grande. Hlas studuje s Ericem Vetro. V roce 2008 hrála Ariana roli Charlotte v muzikálu 13 na Broadwayi, díky které vyhrála National Youth Theatre Association Award. Když se připojila k muzikálu, opustila školu North Broward Preparatory School. Ariana každý rok vyučuje hudbu a tanec pro děti v Jižní Africe jako člen "Broadway in South Africa." V roce 2009 byla obsazena jako Cat Valentine na televizní seriál Victorious, který běží v televizní stanici Nickelodeon. Kvůli této roli si obarvila vlasy na červeno. Ariana vystupovala v Birdland jazz club v New Yorku s Miranda Sings.

V současné době pracuje na své sólové hudební kariéře. Přezpívala například písně: "Love The Way You Lie", "Grenade" a "Vienna". Nyní žáří se songem The way. Zpívala originální píseň s názvem "Suitcase" a také nahrála píseň nazvanou "Stick Around" s Grahamem Phillipsem, kterou napsal Peter Stengaard a Leslie Satcher.

V listopadu roku 2013 vyhrála cenu American Music Awards "Objev roku".

 
 

Reklama