Leden 2015

Ashley Benson in Beverly Hills, Kalifornia | 8.1.2015

9. ledna 2015 v 19:43 | Nela |  Others 12
Uff, první článek v tomto roce a tím vám ještě jednou přeji krásny nový rok! :-)) Po dlouhé době přidávama nějaký ten článek, ale neslibuju vám že budou články každý den protože, nechci aby se mi blog zhnusil jak na mém minulém blogu, no a prvni se vás zeptám na pár věci, napišu něco co se v novém roce bude dít a pak na článek:-)) jako první, chystám nový desing ale nevim s kým, buď s Anne Hathaway nebo Pretty Little Liars, ocenila bych kdyby jste mi napsali s kým by jste uvítali vy! Dále, jelikož tu jsou samé ženské celebrity tak mě napadlo přidat tu nějakého chlápka a napadli mě Zac Efron, Adam Sandler nebo Justin Timberlake a vlastně blog píšu HLAVNĚ pro vás tak by jste mi mohli napsat koho chcete, může napsat jednoho, dva ale taky nikoho, je to na vás:-) To je asi všechno a teďkom už na článek.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paparazzi vyfotili krásnou Ashley Benson jak šla k autu nejspíš z obchodu v Beverly Hills, v Kalifornii. Ashley byla viděná včera 8.1.2015.